معرفی و آموزش کوتاه کننده لینک

همه ی شما میدانید که اساس فعالیت های همه وبمسترها جذب بازدیدکننده و نمایش تبلیغات اثر گذار و درآمدزا میباشد. در وبسایتهای کوتاه کننده لینک نیز علاوه بر خدمات رایگان میتوانید با نمایش آگهی در لینکهای خود درآمد کسب نمایید.

کوتاه کننده های لینک بسیاری وجود دارند که نمیتوان به همه آنها اعتماد نمود چراکه مشخص نخواهد بود لینکهای کوتاه شده شما تا چندسال معتبر خواهند بود و ممکن است به علت مسائل مالی یا... وبسایت از دسترس خارج شود و شما مجبور به تغییر تک تک لینکها می شوید اگر لینک آنها را بتوانید پیدا کنید.

بهترین کار استفاده از یک کوتاه کننده لینک سالم و مطمئن و با دوام می باشد. خیال شما بابت لینکهای کوتاه شده همیشه راحت خواهد بود و هر زمان که بخواهید میتوانید این لینکهای کوتاه شده را تغییر دهید و درآمدزا نمایید.

شما به راحتی و با انجام چند مرحله میتوانید شروع به کسب درآمد نمایید دقت کنید که برای درآمدزایی از طریق لینک کوتاه شما نیاز به وبسایت یا هزینه کردن نیستید فقط کافیست لینکهای مفیدی که فکر میکنید برای دیگران جذاب است مثل لینک یک خبر خاص یا لینک دانلود فایل ، فیلم یا نرم افزار یا هر لینک دیگری را پیدا کنید و از طریق یک کوتاه کننده لینک مطمئن آنها را کوتاه کنید و سپس لینکهای کوتاه شده را برای دوستان و آشنایان خود ارسال کنید تا آنها نیز لینک مفید شما را ببینند. به ازای هر بازدید از لینک کوتاه شده شما درآمد کسب خواهید کرد که این واقعا شگفت آور است.

مطمئنا اگر شما دارای یک وبسایت پر بازدید یا یک گروه یا کانال تلگرامی هستید میتوانید درآمدی بیشتر از حد تصور کسب نمایید بدون هیچ دردسر و سختی.

ما در کوتاه کننده لینک باتون امکاناتی به شما معرفی میکنیم که شما برای همیشه با ما همراه باشید.

برخی از امکاناتی :

موفق باشید.

منتشر شده در: ۲۰۱۹/۱۰/۲۱،‏ ۱۴:۱۵